GÖZALTI IŞIK DOLGUSU

Gözaltı Işık DolgusuGözaltı bölgesi yüzümüzde ilk yaşlanan bölgedir. Kişiyi daha yaşlı ve yorgun göstermektedir. Gözaltı bölgesi yağ bezleri açısından fakir bir alandır. Bu bölgede erken yaşlarda kuruluk, kırışıklık görülebilir. Ayrıca mimik hareketleri, görme bozukluğuna bağlı sürekli gözleri kısma hareketi de gözçevresinde kırışıklıkların oluşumuna neden olmaktadır. Yaşla birlikte bu bölgedeki yağ dokunun incelmesi, kas dokunun ve bu yapıları tutan bağ dokunun gevşemesi ve zayıflmasına bağlı gözaltı bölgesinde çukurlaşma ve oluklanma meydana gelebilir. Gözaltı ışık dolgusu bu değişikliklerin düzeltilmesinde kullanılan ve sadece gözaltı için geliştirilmiş özel bir dolgu maddesidir.

Gözaltı özel bir bölgedir. Bu bölgenin en önemli sorunları morluklar, çukurluklar ve kırışıklıklardır. Gözaltı ışık dolgusu bu özel bölge için üretilmiş bir üründür. Gözaltı ışık dolgusunun içinde cilde nem ve hacim veren hyaluronik asit ile birlikte peptidler ve antioksidanlar bulunmaktadır. Bu maddenin gözaltına uygulanması mevcut çukurlukları azaltır, parlaklık verir, morlukları ve kırışıklıkları azaltır.

Gözaltı ışık dolgusu gözaltı morluk tedavisinde kullanılmaktadır. Morluğu azaltır ve görünümü iyileştirir. Gözaltı çukuru olan hastalarda da gözaltı ışık dolgusu uygulanmaktadır. Gözaltı çukuru doldurulduğunda yüzde daha genç ve dinamik bir etki sağlanır.